top of page

Rejestracja 

Organizacja konferencji to ogromne przedsięwzięcie logistyczne a co za tym idzie również finansowe. Chcemy,  aby była to konferencja dla wszystkich , dla przyjezdnych jak i ludzi mieszkających w najbliższej okolicy. Bardzo prosimy i zachęcamy jednak do dowolnych wpłat, ponieważ to wydarzenie może odbyć się tylko dzięki Bożej woli i waszemu wsparciu finansowemu. Pragniemy zapewnić jak najlepsze warunki wszystkim uczestnikom. Wynajem namiotu konferencyjnego, krzeseł, sceny, nagłośnienia, zapewnienie napojów i wyżywienia to tylko niektóre z wydatków. Dla osób które pragną zostać na polu namiotowym przez 3 dni jest to związane z zapewnieniem im  podstawowych warunków higienicznych. Wasza pomoc jest bezcenna i będzie cegiełką w pięknym dziele Bożym. 

Aby zarejestrować się na konferencję możesz to zrobić na dole strony w formularzu  lub wysyłając wiadomość sms pod numer 882343535 lub poprzez wysłanie  e-mail na adres: na.poczatku@mail.com

    Konferencja jest bezpłatna !

Zarejestruj się :

Czy planujesz nocować pod namiotem ?

Po wypełnieniu formularza zostaniesz przekierowany na stronę Zrzutka.pl, gdzie możesz wybrać dowolną kwotę i przekazać ją na organizację konferencji „Zjednoczeni w Chrystusie”.

bottom of page